Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики ИТНО adidas патики 2
ИТНО adidas патики 2
ИТНО adidas патики 2 ИТНО adidas патики 2 ИТНО adidas патики 2

ИТНО adidas патики 2

500 МКД

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: jajdncjsdgv

Ознаки: adidas патики

4
0

Adidas патики, не се оригинал. Број 39, носени неколку пати и многу добро сочувани. Оставете контакт во порака, само сериозни купувачи!

Додадено: 18.5.2018 Прегледи: 635

Angela97

66
1

Членот го следат

80

Членот ги следи

8