Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ARA patiki
ARA patiki

ARA patiki

1999 МКД

Големина: 40

Бренд: ara

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: srebreni sivi patiki ara

8
0

Sivi/srebreni patiki od ara so posebna meka vloska "relax insole" kupeni od stranstvo Nekolku pati obleceni kako novi se

Додадено: 22.5.2018 Прегледи: 371

tatjanatanja

209
0

Членот го следат

467

Членот ги следи

0