Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Adidas kozni
Adidas kozni Adidas kozni Adidas kozni Adidas kozni

Adidas kozni

900 МКД

Големина: 37

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: belo lila patiki novi

3
0

Preubavi orginalni kozni patiki Adidas Bez nikakva mana br.37 - 37,5 Bez razmeni

Додадено: 28.5.2018 Прегледи: 143

nikolinaNiki

22
3

Членот го следат

121

Членот ги следи

3