Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Stikli
Stikli Stikli Stikli

Stikli

500 МКД

Големина: 36

Бренд: simple minds

Град: Скопје

Материјали: drugo

Ознаки: cvetni sandali simpleminds stikli

7
0

Сандали simple minds еднаш носени купени од Америка пред неколку години. Имаат ремче ја држи убаво ногата така што се многу удобни. Нивниот цветен дезен ги прави одлични за летна комбинација. Број 36.За било какви прашања пишете ми порака. Праќам по карго!

Додадено: 29.5.2018 Прегледи: 916

Prettygirl1004

2
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

25