Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики ADIDAS patiki br.29
ADIDAS patiki br.29
ADIDAS patiki br.29 ADIDAS patiki br.29 ADIDAS patiki br.29 ADIDAS patiki br.29

ADIDAS patiki br.29

700 МКД

Големина: 34

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: novi

0
0

patiki Adidas doneseni od stranstvo dva pati obleceni mnogu jaka i kvalitetna patika br.29

Додадено: 29.5.2018 Прегледи: 104

hris,tina

24
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

2