Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Нови кожни чевли 35-41
Нови кожни чевли 35-41
Нови кожни чевли 35-41 Нови кожни чевли 35-41 Нови кожни чевли 35-41

Нови кожни чевли 35-41

350 МКД

Големина: 39

Бренд: домашен

Град: Куманово

Материјали: кожа

Ознаки: кожа ново чевли vintage

5
0

Станува збор за нови чевли од локална фабрика за кожа која веќе не работи! Кафеави со каишка 35, 35 ипол, 38 и 38 ипол Кафеави со ланче 36,37, 37ипол, 38, 38 ипол, 39 и 41

Додадено: 29.5.2018 Прегледи: 649

VintageShoes

5
0

Членот го следат

36

Членот ги следи

1