Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Kozni cevli Bata
Kozni cevli Bata
Kozni cevli Bata Kozni cevli Bata Kozni cevli Bata Kozni cevli Bata

Kozni cevli Bata

800 МКД

Големина: 37

Бренд: bata

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: bata

0
0

Kozni cevli od Bata,broj 37,pogolem kalap odgovara i na 38 Prijatni,lesni i udobni.

Додадено: 31.5.2018 Прегледи: 131

RebeccA123

33
0

Членот го следат

34

Членот ги следи

0