Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Paticinja Disney
Paticinja Disney
Paticinja Disney Paticinja Disney

Paticinja Disney

600 МКД

Големина: 38

Бренд: disney

Град: Скопје

Материјали: guma platno

Ознаки: disney patiki mickeyandminnie

8
0

Preubavi Disney paticinja so Mickey i Minnie kupeni od Paris broj 38. Obleceni samo ednas i isprani. Mene me stegaat

Додадено: 1.6.2018 Прегледи: 189

Katerina1234567

39
0

Членот го следат

54

Членот ги следи

18