Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova cena original
Nova cena original Nova cena original

Nova cena original

1000 МКД

Големина: 38

Бренд: tomtailor

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: tomtailor original

2
0

Malku noseni bez mana za smešna cena. Extra udobni i sekogas trendi. Moze i popust žal mi e da stojat taka a skap brend se so dokažan kvalitet

Додадено: 1.6.2018 Прегледи: 178

KristinaTSh

61
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

17