Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Letni baletanki
Letni baletanki Letni baletanki Letni baletanki Letni baletanki

Letni baletanki

ПРОДАДЕНО

Големина: 40

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: velur

Ознаки: prakticni baletanki

3
0

Letni baletanki vo crna boja. Udobni i lesni za sekojdnevni prosetki. Odgovaraat za broj 40 ili 41 so posiroko stapalo. Moze i razmena.

Додадено: 11.6.2018 Прегледи: 288

pinkbutterfly

67
1

Членот го следат

117

Членот ги следи

2