Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
LIU.JO Чевли
LIU.JO Чевли LIU.JO Чевли LIU.JO Чевли

LIU.JO Чевли

2500 МКД

Големина: 38

Бренд: lui.jo

Град: Скопје

Материјали: кожа превртена

Ознаки: 38

4
0

Штиклите се купени од италија,неколку пати се облечени, и удобни се за носење,може и попуст. Повеќе информации на телефонскиот број 075-795-203

Додадено: 14.6.2018 Прегледи: 303

jelena998

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0