Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Espadrili
Espadrili Espadrili Espadrili

Espadrili

330 МКД

Големина: 40

Бренд: wowa

Град: Скопје

Материјали: platno

Ознаки: wowa

1
0

Novi letni espadrili od nepropusno platno, novi samo probani br. 40. tesen kalap odgovaraat za 39, sieni I lepeni

Додадено: 15.6.2018 Прегледи: 446

DanielaEla

3
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0