Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Klompi
Klompi

Klompi

400 МКД

Големина: 39

Бренд: nz

Град: Струга

Материјали: drvo i koza

Ознаки: otvoreni klompi

0
0

Klompi otvoreni super za leto mn udobni I kvalitetni decata para za 400 den ili Eden za 250. Moze I dogovor otkolki celata

Додадено: 16.6.2018 Прегледи: 316

fenty21

3
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0