Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sandalki
Sandalki Sandalki Sandalki Sandalki Sandalki

Sandalki

350 МКД

Големина: 39

Град: Куманово

Материјали: ...

Ознаки: ...

2
0

Nezni nezno crveni sandali. Se zakopcuvaat na patent pozadi. Broj 39. Noseni minatoto leto dva pati.

Додадено: 29.6.2018 Прегледи: 159

golemamecka

68
1

Членот го следат

51

Членот ги следи

27