Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки Stradivarius балетанки
Stradivarius балетанки
Stradivarius балетанки Stradivarius балетанки

Stradivarius балетанки

200 МКД

Големина: 38

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: ekokozha

Ознаки: baletanki stradivarius

3
0

Балетанки од Stradivarius - величина 38. Носени се само неколку пати, ама позади се малку оштетени (има фотографија); Со црно лакче, фломастер, туш може да се поправи оштетеното - бидејќи е долу на петата не се гледа.

Додадено: 1.7.2018 Прегледи: 155

PeachBellini

2
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

0