Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки Розеви Еспадрили
 Розеви Еспадрили
 Розеви Еспадрили  Розеви Еспадрили

Розеви Еспадрили

450 МКД

Големина: 37

Бренд: еспадрили, балетанки

Град: Битола

Материјали: еко кожа

Ознаки: женски кожа ниски балетанки

3
0

Удобни женски затворени чевли со анатомска влошка. Боја бебешко розева.

Додадено: 11.7.2018 Прегледи: 164

Krsteni

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0