Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Оригинал НОВИ патики
Оригинал НОВИ патики
Оригинал НОВИ патики Оригинал НОВИ патики

Оригинал НОВИ патики

1990 МКД

Големина: 39

Бренд: asics

Град: Струмица

Материјали: платно

Ознаки: врзонки патики

2
0

Патиките се оригинал, нови ниту еднаш носени поради згрешен број. Бројот е 39, но одговара на 38. Многу се згодни, погодни за пешачење.

Додадено: 11.7.2018 Прегледи: 165

Fashion97

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1