Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Летни патики
Летни патики
Летни патики Летни патики Летни патики

Летни патики

300 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: плишани

Ознаки: бисерчиња

2
0

Летни плишани патики со бисерчиња и свилени врвки

Додадено: 18.7.2018 Прегледи: 370

LILIT11

2
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

16