Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Елеганти штикли со подарок зелено ланче
Елеганти штикли со подарок зелено ланче
Елеганти штикли со подарок зелено ланче Елеганти штикли со подарок зелено ланче Елеганти штикли со подарок зелено ланче

Елеганти штикли со подарок зелено ланче

600 МКД

Големина: 38

Бренд: plaset

Град: Кочани

Материјали: пвц

Ознаки: xxx

3
0

Продавам елегантни штикли во нежна шампањ нијанса кои однапред се украсени со циркони со металик ефект, а од страната се мрежести. Со чевлите заедно подарувам и ланче изработени од крупни зелени каменчиња. Чевлите се идеални за свечени пригоди и се во одлична форма бидејќи се носени само еднаш. Високи се 10 цм.

Додадено: 25.7.2018 Прегледи: 319

Norris

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

7