Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cevli  otvoreni
Cevli  otvoreni

Cevli otvoreni

300 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: elegantni brendirani

2
0

Otvoreni cevli elegantni drap boja so zlaten segment , kupeni od brenditana prodavnica , udoben kalap ne mnogu visoki

Додадено: 2.8.2018 Прегледи: 89

sararoland

47
1

Членот го следат

12

Членот ги следи

0