Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки Konduri Il camino broj 37
Konduri Il camino broj 37
Konduri Il camino broj 37 Konduri Il camino broj 37 Konduri Il camino broj 37

Konduri Il camino broj 37

300 МКД

Големина: 38

Бренд: il camino

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: baletanki konduri

4
0

Mnogu malku noseni, kako novi konduri so niska stiklicka (kako baletanki) lesni na noga. Bez razmena.

Додадено: 3.8.2018 Прегледи: 243

Ladybird

3
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

7