Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Elegantni stikli kako NOVI
Elegantni stikli kako NOVI
Elegantni stikli kako NOVI Elegantni stikli kako NOVI Elegantni stikli kako NOVI Elegantni stikli kako NOVI

Elegantni stikli kako NOVI

300 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: kakonovi sandali stikli

2
0

Modernii sandali sivo srebreni obleceni samo ednas. Broj 36 no moze da odgovara i na mala 37ca.

Додадено: 10.8.2018 Прегледи: 54

CEDEVITA

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0