Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Бордо патики на платформа
Бордо патики на платформа
Бордо патики на платформа Бордо патики на платформа

Бордо патики на платформа

300 МКД

Големина: 39

Град: Скопје

Материјали: pamuk koton guma памук гума

Ознаки: платформа патики patiki platforma криперки

2
0

Бордо патики на платформа број 39 сочувани.

Додадено: 10.8.2018 Прегледи: 69

Nskwear

3
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

1