Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Novi zlatni salonki na stikla
Novi zlatni salonki na stikla
Novi zlatni salonki na stikla Novi zlatni salonki na stikla Novi zlatni salonki na stikla Novi zlatni salonki na stikla Novi zlatni salonki na stikla

Novi zlatni salonki na stikla

ПРОДАДЕНО

Големина: 40

Бренд: avanti

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: zlatni novi

5
0

Златни салонки.Денес ми стигнаа,ги нарачав од Персин од Куманово но за жал мали ми се.Чинат 600 ден(со се карго 740).Штикла 8см

Додадено: 16.8.2018 Прегледи: 401

vericka

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

3