Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Високи црни чизми
Високи црни чизми
Високи црни чизми Високи црни чизми Високи црни чизми Високи црни чизми

Високи црни чизми

1500 МКД

Големина: 36

Бренд: ххххх

Град: Скопје

Материјали: велур

Ознаки: ххххх

3
0

Високи црни чизми облечени еднаш Одпозади се врзуваат со врвци Величината е 36

Додадено: 27.8.2018 Прегледи: 291

MountEverest

38
0

Членот го следат

41

Членот ги следи

25