Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi Bata
Novi Bata

Novi Bata

1600 МКД

Големина: 37

Бренд: bata

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: novo novi

2
0

Sosema se novi br 37 no i za 38 potenka sigurno odgovara

Додадено: 30.8.2018 Прегледи: 299

bubebybe

29
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

15