Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki
Patiki

Patiki

350 МКД

Големина: 39

Бренд: 39-40

Град: Струмица

Материјали: vjk

Ознаки: vjj

3
0

Super patiki 40 broj ama 39 po dobro

Додадено: 12.9.2018 Прегледи: 233

Krsteva

5
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

1