Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Чизми за на дожд од Adams shoes
Чизми за на дожд од Adams shoes
Чизми за на дожд од Adams shoes Чизми за на дожд од Adams shoes Чизми за на дожд од Adams shoes

Чизми за на дожд од Adams shoes

900 МКД

Големина: 38

Бренд: adams shoes

Град: Скопје

Материјали: гума

Ознаки: дожд непропусливи чизми

1
0

Продавам чизми за дожд во одлична состојба и удобни од Adams Shoes. Одговараат на 38мица. Купени се 3500 Ги продавам поради пределба во странство

Додадено: 20.9.2018 Прегледи: 364

mulan18

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

8