Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Ara KOZNI patiki + rance
Ara KOZNI patiki + rance
Ara KOZNI patiki + rance

Ara KOZNI patiki + rance

2400 МКД

Бренд: ara

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: stradivarius rance kozni ara

3
0

kozni patiki od ara br. 40 + rance od stradivarius

Додадено: 27.9.2018 Прегледи: 282

tatjanatanja

209
0

Членот го следат

467

Членот ги следи

0