Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Kappa konduri cizmi
Kappa konduri cizmi
Kappa konduri cizmi Kappa konduri cizmi

Kappa konduri cizmi

2500 МКД

Големина: 44

Бренд: kappa

Град: Радовиш

Материјали: antilop plis

Ознаки: novi

1
0

Skroz novi maski konduri,polucizmicki.Kupeni vo Germanija.Br 44

Додадено: 2.10.2018 Прегледи: 509

JelenaMatik

148
0

Членот го следат

98

Членот ги следи

31