Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Рамни Неодоливи
Неодоливи
Неодоливи Неодоливи Неодоливи Неодоливи Неодоливи

Неодоливи

250 МКД

Големина: 39

Бренд: mom shoes

Град: Радовиш

Материјали: скај гума

Ознаки: убави сини

4
0

Прекрасни сини обувки со ниска широка штикличка. Без размени. Без маани

Додадено: 3.10.2018 Прегледи: 232

katekaty

33
1

Членот го следат

50

Членот ги следи

65