Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Antilop cizmicka
Antilop cizmicka Antilop cizmicka Antilop cizmicka

Antilop cizmicka

250 МКД

Големина: 38

Бренд: zibars

Град: Куманово

Материјали: antilop

Ознаки: crni antilop cizmi

3
0

Crnite cizmicki se od antilop i se mnogu udobni,noseni se no seuste se vo dobra sostojba.

Додадено: 9.10.2018 Прегледи: 269

Strumfeticka

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0