Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики patiki startki original br 34
patiki startki original br 34
patiki startki original br 34

patiki startki original br 34

800 МКД

Големина: 34

Бренд: al stars

Град: Скопје

Материјали: platno

Ознаки: nz

6
0

kupeni od nateto 1400 mali ni se original se bez ostetuvanja

Додадено: 15.10.2018 Прегледи: 1112

ValentinaM

21
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

1