Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cizmi
Cizmi Cizmi Cizmi

Cizmi

300 МКД

Големина: 40

Бренд: neznam

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: koza

2
0

Novi cizmi bordo boja do pod kolena so povisoka debela shtikla.Cena 1000den

Додадено: 19.10.2018 Прегледи: 180

snezanajanevska

19
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

3