Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Kozni cizmi sega 350
Kozni cizmi sega 350
Kozni cizmi sega 350

Kozni cizmi sega 350

350 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: xx

3
0

Бојата е темно кафена- чоколадна. Има два странични патента. Златниот кој е од надворешната страна е само украсен, а внатрешниот кафен е функционален. Без размена. Продажба во Скопје. Двете позади се малку излижани, но тоа се решава со нови флекници

Додадено: 20.10.2018 Прегледи: 372

fineliving

108
0

Членот го следат

93

Членот ги следи

43