Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Чизми над колена
Чизми над колена
Чизми над колена Чизми над колена

Чизми над колена

799 МКД

Големина: 37

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: црни

5
0

Чизми над колена, внатрешно обложени со крзно, немаат буквално никаква мана, како нови, може да се носат на два начина и над колена и под колена, стојат исто како на сликата... Точна 37 ца

Додадено: 23.10.2018 Прегледи: 464

lelicka

20
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

30