Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми PEKO KOZNI cizmi
PEKO KOZNI cizmi
PEKO KOZNI cizmi PEKO KOZNI cizmi PEKO KOZNI cizmi PEKO KOZNI cizmi PEKO KOZNI cizmi

PEKO KOZNI cizmi

900 МКД

Големина: 39

Бренд: peko

Град: Битола

Материјали: koza

Ознаки: peko

1
0

PEKO KOZNI CIZMI golemina 39, odgovara za 38-38.5 noseni, socuvani

Додадено: 24.10.2018 Прегледи: 212

koton12

46
0

Членот го следат

168

Членот ги следи

20