Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cizmi
Cizmi Cizmi Cizmi

Cizmi

1000 МКД

Големина: 37

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: antilop

Ознаки: //////

3
0

Crni chizmi antilop broj 37 oblecheni 4/5 pati skoro kako novi.Gi prodavam bidejki imam mnogu.Inache chizmite se top

Додадено: 31.10.2018 Прегледи: 330

AnetaManceva

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0