Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Cizmi 36 made in italy
Cizmi 36 made in italy
Cizmi 36 made in italy Cizmi 36 made in italy Cizmi 36 made in italy Cizmi 36 made in italy Cizmi 36 made in italy

Cizmi 36 made in italy

400 МКД

Големина: 36

Бренд: italijanski

Град: Скопје

Материјали: prevrtena koza

Ознаки: extra

0
0

Prekrasni cizmicki od prevrtena koza 36. Noseni na dve tri prigodi i tolku. Made in italy

Додадено: 8.11.2018 Прегледи: 176

bijanka

273
0

Членот го следат

111

Членот ги следи

13