Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Кристијан Лабутaн 39,5
Кристијан Лабутaн 39,5
Кристијан Лабутaн 39,5 Кристијан Лабутaн 39,5 Кристијан Лабутaн 39,5 Кристијан Лабутaн 39,5 Кристијан Лабутaн 39,5

Кристијан Лабутaн 39,5

17000 МКД

Големина: 39

Бренд: louboutin

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: ---

12
0

Користени,но без оштетување. Одговараат на 39,5 или 40. Кожни со ПВЦ. Уникатен модел и многу скапо платени.

Додадено: 10.11.2018 Прегледи: 827

Tamarastar

0
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

15