Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Calvin Klein патики
Calvin Klein патики
Calvin Klein патики Calvin Klein патики Calvin Klein патики Calvin Klein патики

Calvin Klein патики

1500 МКД

Големина: 38

Бренд: ck

Град: Куманово

Материјали: koza

Ознаки: crni patiki ck kozni

2
0

Original Calvin Klein crni patiki. Na platforma so lepenki, idealni za ovoj period. Noseni se, ne se novi no kako sto se gleda od samite sliki epten se socuvani. Brojot e 38, no kalapot e pogolem taka da odgovara i na 39. Cenata r fiksna

Додадено: 12.11.2018 Прегледи: 386

BeFunky

2
0

Членот го следат

32

Членот ги следи

0