Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Нови чизмички
Нови чизмички
Нови чизмички Нови чизмички

Нови чизмички

800 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: водоотпорен

Ознаки: модерно

0
0

Нови чизмички, кафени, со тенка штикла, број 38, цена 800 денари. Испоака бесплатна, само за Скопје.

Додадено: 22.11.2018 Прегледи: 68

Infinite

1
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0