Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Kozni Cizmi 37
Kozni Cizmi 37
Kozni Cizmi 37 Kozni Cizmi 37 Kozni Cizmi 37 Kozni Cizmi 37 Kozni Cizmi 37

Kozni Cizmi 37

990 МКД

Големина: 37

Бренд: reserved

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: кожни чизми

3
0

Како нови еднаш облечени немаат мана , 37 кожни на Reserved, само за 990

Додадено: 23.11.2018 Прегледи: 249

moni28

16
0

Членот го следат

39

Членот ги следи

2