Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Kozni Cizmi 37 i tasna namalenii
Kozni Cizmi 37  i tasna namalenii
Kozni Cizmi 37  i tasna namalenii Kozni Cizmi 37  i tasna namalenii Kozni Cizmi 37  i tasna namalenii Kozni Cizmi 37  i tasna namalenii

Kozni Cizmi 37 i tasna namalenii

1390 МКД

Големина: 37

Бренд: reserved

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: кожни чизми

6
0

Како нови еднаш облечени немаат мана , 37 кожни на Reserved, само за 990, заедно со ташната 1390

Додадено: 23.11.2018 Прегледи: 493

moni28

22
0

Членот го следат

45

Членот ги следи

2