Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Planika novi site br
Planika novi site br
Planika novi site br Planika novi site br Planika novi site br Planika novi site br

Planika novi site br

1000 МКД

Големина: 42

Бренд: planika

Град: Битола

Материјали: eko koza

Ознаки: novo

3
0

Kopija na Planika so mnogu dobar kvalitet ,40,41,42,43,44 I kafeava boja

Додадено: 25.11.2018 Прегледи: 488

pleteno

191
0

Членот го следат

257

Членот ги следи

348