Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Dr Martens cevli
Dr Martens cevli
Dr Martens cevli

Dr Martens cevli

800 МКД

Големина: 38

Бренд: dr martens

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: dr martens, martinki

4
0

Noseni, vo odlicna sostojba. Kozni, original.

Додадено: 14.12.2018 Прегледи: 471

Astera

23
0

Членот го следат

24

Членот ги следи

7