Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
чизми
чизми чизми чизми чизми чизми

чизми

350 МКД

Големина: 39

Бренд: /

Град: Неготино

Материјали: незнам

Ознаки: црни зачувани штикли

9
0

чизмите се купени минатата сезона и носени пет пати. Зачувани се и како нови. Материјалот е имитација на кожа а позади антилоп. Ѓонот е гума и не се лизга. Може и размена за салонки

Додадено: 16.12.2018 Прегледи: 500

violeta

41
1

Членот го следат

54

Членот ги следи

45