Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Кожни чизмички
Кожни чизмички
Кожни чизмички Кожни чизмички Кожни чизмички Кожни чизмички Кожни чизмички

Кожни чизмички

600 МКД

Големина: 37

Бренд: италијански

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: чизмички

10
0

Кожни чизмички на не многу висока дебела штикличка, носени многу малку. Ептен лесни и удобни, дебело ѓонче, црни, со ластик на страна, екстра јак модел, шиени и лепени.

Додадено: 18.12.2018 Прегледи: 568

MajaGligorovska

69
1

Членот го следат

132

Членот ги следи

42