Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми ADESO KOZNI namaleni 400
ADESO KOZNI namaleni 400
ADESO KOZNI namaleni 400 ADESO KOZNI namaleni 400 ADESO KOZNI namaleni 400

ADESO KOZNI namaleni 400

400 МКД

Големина: 38

Бренд: adeso

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: adeso

12
0

Preubavi crni cizmi, prevrtena koza. Znaci stanuva zbor za 100% kozni cizmi. Noseni malce, bez mana, moze da se vidi od slikata. Broj 38. Kupeni 2600 denari, Jas gi prodavam samo 400 denari.

Додадено: 19.12.2018 Прегледи: 419

fashiondiva

31
0

Членот го следат

66

Членот ги следи

15