Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kozni cizmi bordo
Kozni cizmi bordo Kozni cizmi bordo Kozni cizmi bordo

Kozni cizmi bordo

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Бренд: mk

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: bordo bordo kozni cizmi kozni cizmi

2
0

Udobni bordo kozni cizmi, so guma odozdola.Makedonsko proizvodstvo. Kupeni 2.500, obleceni 2-3 pati. Gi davam za 900 den.

Додадено: 20.12.2018 Прегледи: 544

endzi_sk

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1